ATAŞEHİR KİŞİYE ÖZEL MOBİLYA TASARIM


ATAŞEHİR KİŞİYE ÖZEL MOBİLYA TASARIM ve UYGULAMALARI

Hayal ettiğiniz veya bir yerlerde görüp çok beğendiğiniz bir mobilyaya sahip olmak için mağaza mağaza gezmenize, günler ve haftalar harcamanıza artık gerek yok.

Marangoz Niyazi Usta olarak uzun yıllardır ev, ofis, restaurant, bar, otel ve çeşitli mekanlar için konusunda uzman kadromuz ile mimari gruplar ve sizler için “Özel Üretim Mobilya” çözümleri sunmaktayız..

Bunun için tek yapmanız gereken “özel üretim” talebinizi, varsa örnek tasarımlar ve fotoğraflar ile birlikte, 0531 649 81 84 Whatsapp irtibat hattımızdan bize ulaştırmanız…

"SİZE ÖZEL MOBİLYA" İÇİN SEBEPLER?

Beğendiğiniz mobilya yakın bir arkadaşınızın evindekine benziyor. Bu durum sizi rahatsız ediyor.

Arkadaşınızın evinden esinlenmeniz ve beğendiğiniz bir mobilyayı evinizde istemeniz güzel. Ancak unutmayın ki, o mobilya sahibinin zevklerini yansıtıyor. Ne kadar arkadaşınız ile aynı zevklere sahip olsanız da sizin mobilyanız sizi ve zevklerinizi yansıtması gerektiğine inanıyoruz. Mobilyanızın “benzersiz” olma fikri sizi her zaman özel hissettirecektir.

Bana sunulanı değil, ihtiyaçlarım doğrultusunda mobilyamı seçmek istiyorum.

Fabrikasyon mobilyaları satın alırken istediğinizi değil, markaların size sundukları ürünler arasından seçim yaparsınız. Bu durum sizi çoğu kez kısıtlayabilir. Ama unutmayın ki, özel üretim mobilyanızda sınır sadece ve sadece sizin hayallerinizdir.

Özel üretim mobilya fikri çok güzel ama pahalı değil mi?

Üzerinde gerçekten emek olan ürünlerin pahalı diye nitelendirilmesine kesinlikle katılmıyoruz. Ayrıca unutmayalım ki bir ürünü senelerce, hatta “evladiyelik” olarak bıraktığımızda değerine paha biçilemez.

Tam olarak ne istediğimi biliyorum. Ama istediğim mobilyayı arayacak zamanım yok.

Marangoz Niyazi Usta ile iletişime geçtiğiniz dakikadan itibaren istediğiniz mobilyayı artık daha fazla aramanıza gerek yok. Konusunda uzman personelimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizinle birlikte karar vererek mobilyayı en kısa sürede hayata geçireceklerdir.


 
Sosyal Medyada Biz

Ataşehir' de her türlü marangozluk işleriniz için

Mesai Saatlerinde arayabileceğiniz ALO MARANGOZ numaramız

marangoz numarası 0531 649 81 84  
MARANGOZCULUK İŞLERİ